ACTIVE LISTINGS
- 3 Beds2 Baths1,568 SqFt3DPrice Dropped by $49K
$325,000
- 3 Beds2 Baths1,795 SqFt3DPrice Dropped by $49K
$325,000
- 35.51 Acres1/7 7Active
$177,700
- 35.51 Acres1/7 7Active
$177,700
- 35 Acres1/9 9Active
$50,000
- 35 Acres1/9 9Active
$50,000
SOLD LISTINGS
$1,250,000
$1,250,000
1778 County Road 20, Gunnison, CO 81230
3 Beds2 Baths1,788 SqFt
Listed by EXIT Silver Thread Realty

$920,000
$1,250,000
26.4%1778 County Road 20, Gunnison, CO 81230
3 Beds2 Baths1,788 SqFt
MLS# 9327375
Listed by EXIT Silver Thread Realty

$865,000
$875,000
1.1%1104 Expedition DR, South Fork, CO 81154
3 Beds2 Baths1,724 SqFt
MLS# 4296456
Listed by Broken Arrow Ranch and Land Co LLC

$550,000
$595,000
7.6%20 Birch ST, South Fork, CO 81154
3 Beds2 Baths1,644 SqFt
MLS# 3049406
Listed by EXIT Silver Thread Realty

$334,400
$320,000
4.5%579 Spruce ST, Monte Vista, CO 81144
4 Beds2 Baths1,969 SqFt
MLS# 9320755
Listed by EXIT Silver Thread Realty

$320,000
$320,000
579 Spruce Street, Monte Vista, CO 81144
4 Beds2 Baths1,969 SqFt
Listed by EXIT Silver Thread Realty

$289,000
$289,000
118 Caddis Circle, South Fork, CO 81154
2.36 Acres
Listed by EXIT Silver Thread Realty

$225,000
$289,000
22.1%118 Caddis CIR, South Fork, CO 81154
2.36 Acres
MLS# 5524447
Listed by EXIT Silver Thread Realty

See Less